با پول گلکسی فولد چه چیزهایی میتوان خرید؟

0
246
galaxy fold
به دنیای تکنولوژی خوش آمدید.همانطور که میدانید،گوشی جدید سامسونگ بنام گلکسی فولد،قابلیت تاشدن را دارد.همانطور که این گوشی علاوه بر تا شدن،دارای سیستم پیشرفته ای هست ولی ما این بار به قسمت مقرون بصرفه بودن این دستگاه میپردازیم و قصد داریم اجناس یا اکتیویتی هایی را برای ۲۰۰۰ یورویی که برای خرید این محصول در نظر دارید،پیشنهاد کنیم.
در حقیقت هدف ما از این پست،تخریب این مدل از شرکت پرطرفدار سامسونگ نیست و حتی خود بنده از سری گلکسی استفاده میکنم.
اول از همه،آیا شما طرفدار اسنپ دراگون ۸۵۵ هستید؟گوشی شیائومی این امکان را در مدل Mi9 با قیمت ۴۹۹ یورو و با رم ۶ گیگابایت و حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایت فراهم ساخته است.همچنین میتوانید چند عدد گوشی دیگری از این شرکت با مدل های Redmi Note 7 تهیه کنید.

galaxy fold

اگر شما عاشق و طرفدار جدی سامسونگ هستید و خرید گوشی سامسونگ را به گوشی های چینی ترجیح میدهید،میتوانید با پول گلکسی فولد دو عدد گوشی Samsong Galaxy S10+(گلکسی اس ۱۰ پلاس) خریداری کنید.

galaxy fold

درست است که دارا بودن دو گوشی با مشخصات یکسان ایده خوبی نیست،چون لذتی که گلکسی فولد با تبدیل شدن به تبلت به شما میدهد،گوشی های معمولی هیچ وقت این قابلیت را نخواهد داشت.اگر شما همزمان طرفدار گوشی و تبلت هستید،میتوانید تبلت Galaxy Tab s4 LTE را تهیه کنید و در ضمن با پول باقیمانده میتوانید Galaxy s10 5g تهیه کنید.

galaxy fold

دارا بودن صفحه نمایش بزرگ حس خوبی دارد همچنین دارا بودن صفحه نمایش خیلی بزرگ حس عالیتری به انسان میدهد.شما میتوانید با پول گلکسی فولد،به نمایندگی های فروش سامسونگ رفته و تلویزیون QLED با صفحه نمایش  ۶۵ اینچ از آخرین مدل های سری Q60R تهیه کنید.

اگر اهل مسافرت هستید و میخواهید با مکانهای دیدنی کشورهای دیگر آشنا شوید،میتوانید با پول گلکسی فولد چند مسافرت نزدیک کشور داشته باشید و یا میتوانید یک تور ۸ روزه فرانسه(پاریس) را داشته باشید همچنین میتوانید با پول باقیمانده یک تور نزدیک کشوری (آنتالیا و یا استانبول) داشته باشید.

galaxy fold

شما چه پیشنهادی برای خرج کردن ۲۰۰۰ یورو دارید؟

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید