بررسی و مشخصات آیفون ۱۱

0
422
iphone 11
iphone 11

بعد از انتشار نسخه ۱۳ ios ،حالا وقت آن رسیده که به معرفی آیفون ۱۱ بپردازیم.همانطور که شاهد بودیم سری قبلی آیفون در دو اندازه بزرگ و کوچک عرضه میشد.دقیقا سری های پلاس و مکس.

با توجه به گزارشات اخیر ممکن است شرکت اپل در محصول جدیدش یعنی آیفون ۱۱،به ساخت صفحه نمایش بزرگتری اقدام کند.یعنی در دو اندازه “OLED 5.8 برای سایز کوچک و “OLED 6.5 برای سایز بزرگ.شاید هم مثل همیشه همانند اندازه های قبلی این مدل را عرضه کند.

iphone 11

طبق گزارشات،تکنولوژی FaceID در این مدل نسبت به مدل های قبل پیشرفت زیادی کرده است.برای مثال،تکنولوژی FaceID در این مدل برای تشخیص چهره شما از زاویه هایی که در ورژن های قبلی کار نمیکرد،میتواند چهره شما را تشخیص دهد. در ضمن در این مدل از آیفون،این تکنولوژی قادر به تشخیص چهره شما از نزدیک میباشد.

این مدل در مقایسه ی آیفون های قدیمی تازگی بیشتری دارد.قاب این گوشی از استیل ضد زنگ براق بوده و شاهد پیشرفت اسپیکر ها در این مدل خواهیم بود.

iphone 11

همانطور که در سال ۲۰۱۹ شاهد پیشرفت چشمگیری از دوربین گوشی های هوشمند هستیم،در مدل آیفون ۱۱،تعداد دوربین ها به ۳ عدد افزایش می یابد.هر کدام از لنز این دوربین ها کارایی مختلفی دارند.اگر به بررسی یکی از لنزهایی که آیفون ۱۱ دارا میباشد بپردازیم،این لنز امکان دید ۱۲۰ درجه ای را به شما فراهم میسازد.

یکی از ویژگی های این مدل،قدرت LED Flash میباشد و بدون اینکه اندازه فلش فرق کند،کیفیت و روشنایی اش زیادتر شده است.

 

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید