عجیب و غریب ترین لوازم جانبی موبایل

0
487
امروزه شاهد پیشرفت زیاد تلفن های همراه و لوازم جانبی موبایل هستیم.این تلفن ها تقریبا بدون عیب و نقص هستند و کارخانه های ساخت لوازم جانبی، همه مدل از این گوشی ها،با ساخت لوازم جانبی ساپورت میکنند.در ادامه به چند مورد از لوازم جانبی عجیب و غریب گوشی های هوشمند میپردازیم.

 

۱-گوشی های قدیمی

آیا گوشی های قدیمی را دوست داشتید؟ شما میتوانید این اکسسوری را به تلفن همراه خود متصل کنید و به ایام قدیم برگردید و از صحبت کردن با تلفتن همراه خود لذت ببرید.

۲-پخش و تبدیل نوار کاست به mp3

با این اکسسوری جالب میتوانید نوار های کاست خود را پخش کرده،ویا آنها را به mp3 تبدیل کنید.این اکسسوری شما را به روز های قدیم برمیگرداند و آهنگ هایی که از رادیو ضبط کرده بودید به شما پخش میکند.

۳-آنمومتر-بادسنج

اگر این باد سنج را به تلفن همراه خود متصل کنید،میتوانید در هر کجا که هستید سرعت باد را اندازه بگیرید.

۴-میکروفون

با اکسسوری میکروفون میتوانید به عنوان یک گزارشگر،یک خواننده و یا یک اخبار از خود فیلم بگیرید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.ساختار این اکسسوری همانند یک مونوپاد میباشد که در ابتدای میله یک میکروفون متصل شده است.

۵-دوربین عکاسی

این اکسسوری توسط خواننده معروف will.i.am که در گروه black eyed peas حضور داشت،معرفی شد.این محصول قادر است با اتصال گوشی های همراه آیفون ۴ و ۴s و ۵ عکس هایی با کیفیت بیشتر از عکس های اورجینال بگیرد.لنز این محصول دارای قابلیت تعویض نیز میباشد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید