گرانترین خودروهای جهان (از لحاظ سرعت)

0
13

تمامی شرکت های خودرو روز به روز پیشرفت میکنند و هر روز خودروی جدیدی وارد بازار میشود.اما تنوع خودرو بحدی زیاد است که خیلی از خودروها را تابحال ندیده ایم.هدف ما از این پست معرفی گرانترین خودروهای جهان (مجاز به رانندگی در جاده ها) میباشد.با ما همراه باشید تا گران ترین خودروهای جهان را معرفی کنیم.

۱۰- Lamborghini Centenario LP 770-4

در انتهای لیست،خودروی سنتناریو وجود دارد که این خودروی محبوب از شرکت محبوب لامبورگینی میباشد.کمتر کسی وجود دارد که نام این شرکت را نشنیده باشد.

این خودرو با موتور ۶٫۵ لیتری و ۷۷۰ اسب بخار میتواند سرعت ۰ تا ۱۰۰ را در عرض ۲٫۸ ثانیه پر کند.گفتنی است تاپ اسپید(حداکثر سرعت) این خودرو،۳۵۴ کیلومتر بر ساعت میباشد.

lamborghini centenario

lamborghini centenario

قیمت ۱٫۹ میلیون دلار

۹-Koenigsegg Regera

در جایگاه نهم این لیست،خودروی هیبریدی از شرکت سوئدی میباشد.این خودرو دارای باتری ۴٫۵kwh و۱۵۰۰ اسب بخار میباشد.سرعت ۰ تا ۱۰۰ این خودرو ۲٫۸ ثانیه بوده و دقیقا سرعت ۰ تا ۳۰۰ این خودرو ۱۰٫۹ ثانیه میباشد.تاپ اسپید این خودروی هیبریدی ۴۰۰ کیلومتر بر ساعت میباشد.

قیمت ۱٫۹ میلیون دلار

۸-Koenigsegg One

یکی دیگر از خودروهای شرکت سوئدی که در جایگاه هشتم قرار دارد،از بهترین خودروهای این شرکت میباشد.این خودرو دارای ۱۳۴۰ اسب بخار و حداکثر سرعت آن ۴۴۰ کیلومتر بر ساعت میباشد.

قیمت ۲ میلیون دلار

۷-Bugatti Chiron

شاید شما قبل از خواندن این مقاله چند خودرویی در ذهنتان بوده و حتما یکی از آنها خودروی بوگاتی بوده است.این مدل از شرکت بوگاتی دارای ۱۵۰۰ اسب بخار بوده و سرعت ۰ تا ۱۰۰ آن ۲٫۵ ثانیه میباشد.گفتنی است که تاپ اسپید این خودرو ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت میباشد.

قیمت ۲٫۵ میلیون دلار

۶-Ferrari F60 America

این مدل از شرکت فراری که در کمتر جایی دیده میشود،دارای ۷۴۰ اسب بخار بوده و ۰ تا ۱۰۰ این خودرو ۳٫۱ ثانیه میباشد.

قیمت ۲٫۵ میلیون دلار

۵-Pagani Huayra Bc

این خودرو جزو یکی از پر سرعتترین خودروهایی میباشد که در “TopGear” انتخاب شده است.این خودرو سرعت ۰ تا ۱۰۰ را در عرض ۲٫۹ ثانیه پر کرده و حداکثر سرعت آن ۳۷۰ کیلومتر بر ساعت میباشد.

قیمت ۲٫۶ میلیون دلار

۴-Bugatti Veyron By Mansory Vivere

درست است که این خودرو از گرانترین خودروهای جهان به شمار می آید بلکه این خودرو یکی از پر سرعتترین خودروهای جهان میباشد.این خودرو دارای ۱۲۰۰ اسب بخار و تاپ اسپید آن ۴۰۸ کیلومتر بر ساعت میباشد.

قیمت ۳٫۴ میلیون دلار

۳-W Motors Lykan Hypersport

یکی از خودروهایی که کمتر کسی میشناسد.البته این خودرو کمتر شناخته شده نیست بلکه در میان خودروهایی که ما معرفی کردیم و خودروهایی که در بازار وجود دارد کمتر کسی دیده یا اسم آن را شنیده است.این خودرو دارای قدرت ۷۷۰ اسب بخار و سرعت ۰ تا ۱۰۰ آن حدود ۲٫۸ ثانیه بوده و تاپ اسپید این خودرو ۳۸۶ کیلومتر بر ساعت میباشد.

قیمت ۳٫۴ میلیون دلار

۲-Lamborghini Veneno

این مدل به عنوان جشن ۵۰ ساله لامبورگینی ساخته شد.این خودرو دارای ۷۴۰ اسب بخار و سرعت ۰ تا ۱۰۰ آن ۲٫۹ ثانیه میباشد.

قیمت ۴٫۵ میلیون دلار

۱-Koenigsegg CCXR Trevita

یکی دیگر از خودروهای شرکت محبوب سوئدی در اول لیست گرانترین خودروها قرار دارد.این خودرو دارای ۱۰۰۴ اسب بخار بوده و تنها ۳ عدد از این خودرو ها تولید شده است.

قیمت ۴٫۸ میلیون دلار

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید